0 komentarzy

Co to są sole lecznicze

Na europejskim rynku w ostatnim okresie pojawiło się dużo firm realizujących owe inwestycje jakże groty, i sauny solne. Jedna jest jednak firma, jaka do takowych zleceń podchodzi faktycznie kompleksowo a także fachowo. Usługodawca proponuje obiekty wykonane z oryginalnej soli himalajskiej, soli z Morza Martwego, i soli z Morza Czarnego. Każdy z nadmienionych surowców posiada certyfikaty zaświadczające o parametrach.

Oprócz tego firma stawia na wysokiej klasy generatory solne, jakie emitują specjalną mgiełkę do groty. Takowe generatory, służą inhalacji a także dostarczane są przez solidną, niemiecką firmę. Poza tym, oferent przygotował niezmiernie szeroką gamę obiektów. Wybierać możemy spośród modeli tradycyjnych, białych, i nowoczesnych.

Wszelkie wyposażone są w tężnie, bądź też w systemy oświetleniowe najwyższej klasy imitujące gwiaździste niebo, bądź też stalaktyty Salzteelichter. Jeśli jednakże chodzi o tężnie, przypominają one wodospady, mogą mieć też formę fontanny, albo ścianek wodnych. Firma korzysta ze specjalnych solnych cegieł w kolorach pomarańczowym, różowym a także czerwonym. Prezentują się one nadzwyczajnie efektownie, tworząc wyśmienitą aranżację wnętrza groty.

Usługodawca jest w stanie wykonać też różne obiekty z solnych komponentów. Mogą to być lady recepcyjne, bądź też biurka. Sól to nieoceniony surowiec, który wzmocni odporność, a też zadba o fachowy relaks. Oferta dostawcy grot jest w głównej mierze skierowana do punktów SPA, hoteli, i uzdrowisk, jakie chcą poszerzyć zakres swoich usług.